Skip Navigation
 
 

Komputery Shearwater

Firma Shearwater Research projektuje i produkuje zaawansowane, wielogazowe, trimiksowe komputery nurkowe. Można na nich nurkować zarówno na obiegu otwartym jak i rebriderach. Wyposażone są one w modele dekompresyjne oparte o Buhlmanna wraz Gradient Factors oraz VPM-B. Są to najpopularniejsze modele dekompresyjne używane przez nurków technicznych. W trakcie projektowania komputerów Shearawater, bardzo ważne jest, aby były one proste, intuicyjne i dostarczały nurkowi tych informacji, których potrzebuje w sposób czytelny nawet w słabej widoczności.
 

Nerd2

Pierwszy na świecie komputer NERD (Near Eye Remote Display) dla nurkujących na obiegu otwartym został zaprojektowany z myślą o większej elastyczności i niezawodności.

Perdix

Komputer Perdix jest najnowszym produktem firmy Shearwater. Elegancki wygląd z zachowaniem najwyższej jakości doceni każdy nurek, zarówno rekreacyjny, jak i techniczny.

Peregrine

Prosty i wydajny komputer z przeznaczeniem dla nurków rekreacyjnych

Petrel

Zaawansowany komputer nurkowy dysponuje wieloma trybami pracy, dzięki którym urządzenie staje się wielozadaniowe i doskonałe pod każdym względem.

TERIC

Komputer w formie zegarka
 
« powrót|drukuj